jak powiększyć penisa

Jak powiększyć penisa – 5 skutecznych metod

Powiększenie penisa

Wielkość męskiego przyrodzenia nierzadko spędza panom sen z powiek. Są bowiem przekonani, że matka natura nie była zbyt hojna przy obdarowywaniu ich gabarytami. Jednym słowem, uważają, że ich penis jest zbyt mały, przez co nie są w stanie zaspokoić w pełni swojej partnerki. Jednak czy fakt, że penis nie zalicza się do gigantów, powinien wpłynąć na jakość życia erotycznego? Nie, ponieważ błędy matki natury można poprawić. I to na pięć różnych sposobów.

1. Jak powiększyć penisa? Poznaj moc suplementów

suplementy na powiększenie penisa

ZOBACZ NASZ RANKING SUPLEMENTÓW NA POWIĘKSZENIE PENISA

Obecnie rynek jest pełen suplementów, które za sprawą odpowiednio dobranych składników są w stanie zwiększyć wielkość prącia nawet o kilkadziesiąt procent. Oczywiście, wymagać to będzie regularnego stosowania czy to tabletek czy też kremów, jednak duże grono mężczyzn, którzy wypróbowali ten sposób zgodnie potwierdza – ich penis faktycznie urósł. Wszystko przez to, że receptury czy to tabletek czy kremów oparte są na działaniu na ciała jamiste w prąciu. Krótko mówiąc, tego typu suplementy sprawiają, że zwiększa się krążenie w penisie, co sprawia, że ciała njamiste wypełniają się krwią na dłuższy czas. Po dłuższym stosowaniu, daje to efekt grubszego i dłuższego penisa, a na dodatek wspomaga również erekcje.

2. Extendery – rozciąganie penisa

Kolejnym sposobem na to, aby penis stał się dłuższy nawet o 7 centymetrów, jest używanie extenderów. Cóż kryje się pod tą nazwą? Otóż są to urządzenia zaprojektowane z myślą o mężczyznach, którzy chcą zwiększyć rozmiary swojego członka. Działa ono na zasadzie trakcji, czyli powoli i systematycznie rozciąga skórę na penisie i wydłuża go. Polecany jest tym, którzy cechują się systematycznością, ponieważ aby efekty były zadowalające należy ćwiczyć z nim codziennie, po 60 minut, przez kilka miesięcy. Ale jak twierdzą użytkownicy, naprawdę warto. Warto również przed użyciem zapoznać się dokładnie z instrukcją obsługi extendera.

3. Pompka do powiększenia penisa

pompka do powiększenia penisa
Z pewnością ta informacja wielu mężczyzn zdziwi, ale jest jak najbardziej prawdziwa. Do powiększenia penisa może przydać się także pompka. Wiadomo, że mowa o specjalistycznej, wykonanej z odpowiednich materiałów, która nie stwarza zagrożenia dla delikatnego organu jakim jest męski penis. Wyróżniamy dwa rodzaje pompek – wodne i próżniowe. Mechanizm działania jest bardzo podobny. Pompka próżniowa wyposażona jest w plastikowy cylinder oraz mechanizm pistoletowy. Za jego pomocą w cylindrze tworzy się próżnia, na skutek czego ciała jamiste zwiększają swoją objętość, tym samym powiększając penisa. Należy ją stosować regularnie przez 10 minut przez okres około 2 miesięcy. Natomiast hydropompki posiadają dodatkowo specjalny pierścień regulujący ciśnienie, jak również mogą być używane zarówno pod prysznicem jak i w sypialni. Również tutaj zalecane jest regularne stosowanie w celu osiągnięcia idealnych efektów.

4. Ćwiczenia na powiększenie penisa

I nie mówimy tutaj o przysiadach czy skłonach, ale o regularnych ćwiczeniach penisa. Bowiem już od najdawniejszych lat pochylano się nad tą kwestią i proponowano ćwiczenia, które miały pomóc wydłużyć penisa. Zaliczamy do nich rozciąganie członka w stanie spoczynku, a następnie trzymanie w takiej pozycji po 15-20 sekund. Ćwiczenia trzeba powtórzyć kilkakrotnie. Innym jest poruszanie penisem w trakcie erekcji – i nie chodzi akurat o ruchy frykcyjne. Jeszcze inne szkoły – tutaj prym wiodą Hindusi – preferują przywiązywania odważników do penisa w celu jego wydłużenia… Aczkolwiek przy tym ćwiczeniu zalecana jest bardzo duża ostrożność.

5. Czy skalpel pomoże? Chirurgiczne powiększenie członka

Nie chcesz ćwiczyć, ani stosować suplementów bo liczysz na błyskawiczny efekt? Jeśli tak, to propozycją dla ciebie będzie operacja powiększenia penisa. Jest to niebezpieczny zabieg, polegający na nacięciu więzadła, łączącego prącie z kością łonową. Taki zabieg sprawia, że penis się opuszcza i staje się większy. Jednak przed przystąpieniem do takiej operacji, warto abyś wiedział, że jest to droga zabawa i może doprowadzić do problemów z erekcją. A namierzenie kobiecego punktu G stanie się doprawdy ciężką sztuką…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
D@mian
D@mian
5 lat temu

najlepsze jest połączenie suplementy + ćwiczenia. Efekt gwarantowany.
na operację chyba bym się nie zdecydował 🙂

Monogar
4 lat temu

suplementy mogą dać zaskakujący efekt – ale pod warunkiem, że zażywa się je systematycznie. jak ktoś myśli że po tygodniu będzie miał pałę do kolon do powodzenia haha xD

arthut
arthut
4 lat temu

Stosowałem penilarge a teraz zamówiłem bigger size. efekty jakieś tam są zauważalne więc ogólnie jestem zadowolony,
a operacja powiększenia penisa? w życiu bym się nie zdecydował