Libido Therapy

Libido Therapy -działanie, opinie, cena

Recenzje produktów

Twój partner chciałby się kochać co noc, a ty po prostu nie odczuwasz takiej potrzeby? Owszem, lubisz seks, ale od jakiegoś czasu zauważyłaś, że nie sprawia ci on już tyle przyjemności? To najprawdopodobniej spadek libido, który przytrafia się często kobietom w okresie menopauzy, podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej lub po prostu w konkretnym okresie życia. Na szczęście, można sobie z tym poradzić. Za sprawą ziołowych tabletek Libido Therapy znowu zaczniesz się cieszyć seksem.


 

Jak działa Libido Therapy?

Libido Therapy to tabletki będące suplementem diety, skierowane dla kobiet, które chcą znowu wrócić na seksualne tory, które chcą odczuwać radość płynącą z seksu, jak również przeżywać go o wiele bardziej intensywnie. Starannie dobrane składniki sprawiają, że zwiększa się ukrwienie pochwy, co pozwoli na wzmocnieni intensyfikacji czynności seksualnych, wzrośnie również jej nawilżenie, ale przede wszystkim wzrośnie twój pociąg seksualny a ty sama poczujesz się błogo rozluźniona. I to zaledwie po pięciu dniach od rozpoczęcia kuracji.

L-arginina, wapń, ginkgo biloba, tribulus terrestris oraz catuaba – to twoi nowi sprzymierzeńcy w rozpoczęciu zupełnie nowego rozdziału w twoim seksualnym życiu. Co najważniejsze – trwałego rozdziału, bowiem przyjmowanie regularnie po jedne tabletce dziennie daje efekt stały.

30 DNIOWA KURACJA JUŻ ZA 124,90zł 79,90zł

 

KUPUJĄC W ZESTAWIE OSZCZĘDZASZ!
90 DNIOWA KURACJA 374,90zł 159,90zł

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments