operacja powiększenia penisa

Operacja powiększenia penisa- na czym polega i ile kosztuje

Powiększenie penisa

Uważasz, że Twój członek jest zdecydowanie za mały? Chciałbyś, aby powiększył się o kilka centymetrów? Ale nie masz cierpliwości, aby czekać przez kilka miesięcy na efekt ćwiczeń czy suplementów? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla ciebie alternatywę – jest nią operacja powiększenia penisa.

Na czym polega operacja powiększenia penisa?

Jest to zabieg operacyjny, który opiera się na tym, że część prącia jest wewnątrz męskiego ciała i tak naprawdę nigdy nie wysuwa się na zewnątrz. Wszystko przez to, że prącie jest przymocowane więzadłami do kości łonowej. Na czym więc polega sam zabieg? Otóż zabieg polega na przecięciu więzadła wieszadłowatego i procowatego, przez co na zewnątrz wysuwa się ta część penisa, która do tej pory byłą ukryta. Sam zabieg jest zabiegiem jednodniowym. Pacjent do domu wychodzi już następnego dnia, a potem wraca po 7-9 dniach na ściągnięciu szwów. Aby móc w pełni cieszyć się z efektów, po zabiegu zaleca się pacjentowi ćwiczenia z urządzeniem obciążającym penisa – np extender.

Jakie daje efekty?

Zabieg chirurgicznego powiększenia penisa, wykonany przez profesjonalnego urologa, sprawi, że członek powiększy się przede wszystkim w stanie spoczynku – i to od 2 do 5 centymetrów. Jeśli chodzi o penisa w stanie wzwodu, to przeważnie różnica bazuje tutaj na 2 centymetrach. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest to zabieg chirurgiczny, który może nieść ze sobą pewne ryzyko. Jedną z komplikacji, które mogą pojawić się po operacji powiększenia penisa, są zaburzenia erekcji.

Kto powinien się zdecydować?

W zasadzie każdy, kto przejdzie wywiad lekarski, może zdecydować się na operację powiększenia penisa. Jeśli chodzi jednak o przypadłości medyczne, to przede wszystkim zaleca się takie rozwiązanie pacjentom z zespołem mikropenisa czy niedorozwojem prącia.

Ile kosztuje powiększenie penisa?

Decydować się na taką alternatywę mogą osoby o zasobnych portfelach. Nie ma bowiem co ukrywać, że wydłużanie penisa metodą operacyjną do najtańszych nie należy. W Polsce wykonuje ją stosunkowo niewiele klinik, a ceny wahają się od 5 do 15 tysięcy złotych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments